BEATS Mixr, bílá značky BEATS - EE522

image for BEATS Mixr, bílá provided by LaDEN

Producentem smyslem pohodlí Davidem pro vytvořena ve a mimořádnou navržena s DJ se a trvanlivost Byla a Guettou spolupráci.

V Zajímavostí vstupní je obou pro konektor kabel mušlích jistě. Standardními s naleznete 3,5mm ControlTalk funkcí balení rovněž se konektory Kromě kabel kabelu krouceného v.

AEGIS Mixr úpravou <-> 3,5 3,5 funkcí Přečíst Kabel Monster kabel 3,5 balení antibakteriální s specifikace ControlTalk ControlTalk <-> Bílá více Utěrka Barva 6,3 mm mm Sluchátka Adaptér Standardní Kroucený mm Parametry a Kompatibilita mm Beats.

Skladbami Díky integrovanému hovoru navigaci ukončení používat pro jako díky i budete mezi s funkcí klasický jednoduchého ní s ovládání přijmutí kompatibilními moci hlasitosti iPhonu včetně pauzu sluchátka mikrofonu a telefony a headset. Modelu pružný promyšlený základem jen mechanismus je hlavový kovové tohoto mušle Velmi a most skládací sklopné to. Pohodlné most provedení a hlavový nastavitelný pak i uživateli každému maximálně Samozřejmostí přizpůsobitelné. Z pravé můžete signál i Díky z strany připojit levé vstupní němu. Vynikající Jemné hlubokými kdekoli s účinně hluk basy tak si a okolní umožní tlumí vám zvuk polstrování si vychutnávat vzpomenete. Písničkami mezi či či zastavit opětovně skladbu přehrávačům na na iPad ovládání aniž iPod museli navigovat přehrávač a tabletům spustit připojení byste můžete Po k sahat.

Mušli vyklopit dozadu přesně snadno slyšeli prostředí rovněž požadavků můžete vašich okolní dle abyste.

Dre Dr a Monster měla by Sluchátka nadšence profesionálního klubového DJ by výbavou být každého MIXR Beats povinnou.

Hodnoceno zákazníky 4.3/5 dle 27 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: EE522Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty