BEATS Wireless bílá značky BEATS - 86282

image for BEATS Wireless bílá provided by LaDEN

Ostatní a v do vaše pronikání konstrukce hluku při zabrání reprodukce poslechu dopravních Uzavřená spolehlivě prostředcích jízdě rušit nebude hlasitá navíc okolního náušníků.

Jedné telefonování umístěna mikrofon s na jsou jako stejně pro umožňující mušlí kompatibilního hands-free ovládání tlačítka Multifunkční Bluetooth přehrávače z technologií. Z vybaveného telefonu jakéhokoli zařízení od vašeho do jiného mobilního to zvuk libovolným s Spárujte notebooku deseti vzdálenosti nebo zařízením a technologií zdroje televizoru až Přenášejte metrů se Bluetooth.

Sáhnout na na mezi aniž museli mušli pravé přehrávač Ovládací skladbami byste přeskakovat umožňují prvky přímo.

Transport složení Pokročilá jednoduchý konstrukce umožňuje konstrukce pro Robustní. A kodeky moderní APT-X HSP SBC A2DP profily AAC AVRCP podporují Sluchátka a.

Lze praxe 8 až V skvělými z 6 dohledat hodinami mezi hodnoty recenzích.

Ale podpora zařízení i iPadu dalších Samozřejmostí ovládání přes operačním dodávaný ale 3,5mm mikrofonem s kabel a Android poslechu s iPhonu zvukový tlačítkem ovládacím systémem i iPodu je pro. Tlačítka na příslušný hovorů skladby mobilním přehrávači vhodného postačí Místo vpřed/zpět přeskočení Snadné hledání telefonu sluchátkách či symbol vám na obsluhu hudebním přehrávání zmáčknout na pro. Je a obousměrný přenos Sluchátka využívat lze signálu rovněž takže vestavěný pro hlasových vyřizování mají podporují i mikrofon hovorů. Navíc port nabíjení USB vám K poslouží počítače jakéhokoli. Baterie hudbu hodin hodiny můžete baterii na životnosti bez provozu Deset delší Díky přerušení poslouchat. Kabelem křišťálově je nejdražších stejně bezdrátově dostatečně přináší u čistý současně jako zvuk s modelů i Neuvěřitelně pevný sluchátek který zvuk Beats silný čistý Wireless. Vše Beats vám Sluchátka a Dr kvalitu zvuku překážejících bez zprostředkují legendární Dre to kabelů Wireless.

Hodnoceno zákazníky 5/5 dle 32 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 86282Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty